• Ново
Мојата Магија Тепих Перат Вегетаријанска Бела Кадифен Бушава Област Килим 6 ' 6 ' 6 ' Круг Затворен Бања, Дневна Соба, Спална Соба

Мојата Магија Тепих Перат Вегетаријанска Бела Кадифен Бушава Област Килим 6 ' 6 ' 6 ' Круг Затворен Бања, Дневна Соба, Спална

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Збогатете ја вашата спална соба, соба за забава или дневна соба со удобност на суштество што додава топла и воздушна атмосфера. Овој меки, кадифен тепих е доволно пријатен за шетање низ куќата без чорапи или виткање за да дремнете цврсто мачка покрај огнот. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ-одржување на вашиот дом чист е предвремена Со Мојата Магија тепих килими. Избегнувајте поставки за висока топлина и отстранете ги навремено за да избегнете набори.Нагласете го вашиот простор со нашиот луксузно дебел вегански килим во брилијантна бела нијанса. Нема потреба да изнајмувате специјална опрема или да се мачите со груби, небезбедни хемикалии, киселите килими што не се лизгаат целосно се перат во машина и лесно се вклопуваат во која било машина за перење и сушење со стандардна големина. Нема потреба да изнајмувате специјална опрема или да се мачите со груби, небезбедни хемикалии нашите килими што не се лизгаат се целосно перат во машина и лесно се вклопуваат во која било машина за перење и сушење со стандардна големина. УПАТСТВА ЗА НЕГА : веднаш третирајте дамки на Самото Место. Од излевање и тренинг за тенџере до винска ноќ, вашиот нов тепих отпорен на дамки лесно го штити вашиот под, така што вашите мачки, кучиња и деца можат да продолжат да го прават она што го прават најдобро. Од излевање и тренинг за тенџере до винска ноќ, вашиот нов тепих отпорен на дамки лесно го штити вашиот под, така што вашите мачки, кучиња и деца можат да продолжат да го прават она што го прават најдобро.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата