• Ново
Единствени поволни цени 2-пар 300TC Египетска памучна перница за покривање перници

Единствени поволни цени 2-пар 300TC Египетска памучна перница за покривање перници

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Направено од египетска памучна ткаенина, ткаење на 300 теми, перници за уникатни поволни цени нуди не само мека и удобна текстура, туку и одлична заштита за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на пликови. Овие случаи на перници се мазни со добра дишење. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, паѓајте суво на тивок, не бели. Бидејќи памучниот материјал може да се брчки ако користите суво суво, препорачуваме да го извадите фен пред процесот на сушење да заврши или да се сува суво. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред купувањето и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Земја на потеклото : Увезено. Единствени поволни цени 2-пар 300 TC Египетска памучна перница за покривање перници изработени од египетска памучна ткаенина. 300 броење на нишки. Стандардна големина : 20 "x 26"/51cm x 66cm. Кралица : 19 "x 29"/48 x 74cm. Кинг : 20 "x 36"/51 x 91cm. Деликатна изработка, мека и дише. Дизајн на затворање на пликови. Вклучува само 2 пара случаи со перници, перница не е вклучена. Земја на потекло : Увезен.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата