• Ново
Umитај Женски Еластични Лабави Секојдневни Модални Памучни Меки Јога Спортски Танц Харем Панталони

Umитај Женски Еластични Лабави Секојдневни Модални Памучни Меки Јога Спортски Танц Харем Панталони

DEN 191.84

Износ
Това е достапна

Женски Чипка Средината На Половината Лабава Шорцеви Еластична Половината Рингер Шорцеви Панталони Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење 2.In всушност, вие сте поубави и секси отколку што мислите.Ако облечеш. 3.Модни секси Модни Жешки Панталони, мистериозна фигура на носителот 4.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Пол : Женски Материјал : Тип На Памучна мешавина : Спортски Панталони,Секојдневен, Тип На Јога : Тип На Прав Половината : Дебелина На Средниот струк : Стандарден Тип На Шема : Стил На Чиста боја : Секојдневниот Пакет вклучува : 1 * Жени Pants Size Waist Hip Length S60-116cm/23.6-45.7"128-236cm/50.4-92.9"89cm/35.0"M64-120cm/25.2-47.2"132-240cm/52.0-94.5"94cm/37.0"L68-124cm/26.8-48.8"136-244cm/53.5-96.1"99cm/39.0"XL72-128cm/28.3-50.4"142-248cm/55.9-97.6"104cm/40.9"XXL76-132cm/29.9-52.0"146-252cm/57.5-99.2"109cm/42.9"XXXL80-136cm/31.5-53.5"150-256cm/59.1-100.8"114cm/44.9"Size : SWaist : 60-116cm/23.6-45.7"Hip : 128-236cm/50.4-92.9"Length : 89cm/35.0"Size : MWaist : 64-120cm/25.2-47.2"Hip : 132-240cm/52.0-94.5"Length : 94cm/37.0"Size : LWaist : 68-124cm/26.8-48.8"Hip : 136-244cm/53.5-96.1"Length : 99cm/39.0"Size : XLWaist : 72-128cm/28.3-50.4"Hip : 142-248cm/55.9-97.6"Length : 104cm/40.9"Size : XXLWaist : 76-132cm/29.9-52.0"Hip : 146-252cm/57.5-99.2"Length : 109cm/42.9"Size : XXXLWaist : 80-136cm/31.5-53.5"Hip : 150-256cm/59.1-100.8"Length : 114cm/44.9"Табела Со Големини : Големина : И Половината : 60-116см/23,6-45,7" Колк : 128-236см/50,4-92,9 "Должина : 89см/35,0" Големина : М Панталоните се изработени од полиестер и спандекс. Мазниот и растеглив материјал одржува удобно искуство при носење. ●Еластичниот појас и прилагодливата внатрешна врвка за влечење нудат прилагодено вклопување на различни луѓе. ●Страничните длабоки џебови и задниот џеб се дизајнирани со патент за да обезбедат безбедни телефони, картички при движење. +Заострените нозе на панталоните и еластичните манжетни на глуждот ја одржуваат должината погодна за вежбање. #Овие машки панталони се совршени за теретана, фудбал, трчање, џогирање, тренинг, атлетика, патека, тренинг и други спортови.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата