• Ново
Мачки Платно Ѕид Уметност Животните Главата Слика Печатење Уметнички Дела Дивиот Свет Слики За Дома Декор

Мачки Платно Ѕид Уметност Животните Главата Слика Печатење Уметнички Дела Дивиот Свет Слики За Дома Декор

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Ние сме професионален производител на украси, специјализиран за висококвалитетно платно, мурал и висечка уметност на ѕидот на постерот. Ние користиме индустриски стандардни мастила за да обезбедиме нашите производи да ги задржат своите оригинални квалитети. . Нашата висококвалитетна врамена платнена уметност е отпечатена со користење на индустриско стандардно мастило. Нашите стилски сорти нудат бројни различни опции за совршено комплементарно поставување. . Неверојатен Подарок : Нашиот Модерен домашен Декор платно ѕидна уметност делува како совршен подарок за семејството, пријателите и најблиските. . Ние се грижиме за различни вкусови, така што наоѓањето привлечна уметност е лесен процес. . Нашата уметност дури делува како одличен празничен подарок; зошто да не подарите убаво парче За Божиќ или Денот на Мајката. . Нашите платнени отпечатоци се цврсто испружени на дрвените рамки. Металната кука е прикачена на дрвената лента. Ова апстрактно уметничко дело е подготвено за закачување. . Големина : . 12 € 08inch (30 € 20cm). 18 € 12inch (45x 30cm). 24€16inch (60 € 40cm). 30€20inch (75 € 50cm). 36€24inch (90 € 60cm). . Вклучен Пакет : . 1 х Ѕид Уметност. 1 х Додатоци Оваа Модерна Уметност За Закачување На Ѕидот На Декор За Домот е дебела 1,5 инчи, така што е издржлива и ќе трае со години. Индустриски стандардно мастило отпечатено на нашите платна со потпис. Овој домашен декор платно ѕид уметност мешавини и со други стил декор, погоден за дневна соба, спална соба, скали, бања, канцеларија, кафе соба, итн. Одлична идеја како подарок за празниците. Водечка рамка во индустријата и квалитет на платно, обезбедувајќи уметнички дела што траат со години. Упатства за нега : Се препорачува Редовно чистење со бришење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата