• Ново
Денот На Независноста Пешкир За Плажа Полиестер Пешкир За Плажа Летна Крпа За Плажа

Денот На Независноста Пешкир За Плажа Полиестер Пешкир За Плажа Летна Крпа За Плажа

DEN 687.20

Износ
Това е достапна

Ден на независноста Пешкир За Плажа Полиестер Пешкир За Плажа Летна Крпа За Плажа Карактеристики : Разубавете ги летните планови со преголема памучна крпа за плажа, нашите меки и впивачки крпи се совршени за мажи и жени. Секој пешкир има забавен тропски принт. Изберете по еден за секој член на семејството!СОБЕРАТ сите-нашето семејство пријателски плажа крпи функција светли тропски дизајни од страна на нашата љубов на океанот и се лесно да се од далеку. Секоја уникатна крпа прави одличен подарок.СУПЕР РАЗНОВРСНА И ДЕКОРАТИВНА - Дизајнирана имајќи го предвид вашиот зафатен живот, нашата разноврсна крпа за плажа што може да се преклопи може да се користи на толку многу начини. Однесете ги на базен и ставете ги на шезлонги. Одете на плажа за релаксирачки ден на песок. Користете ги како пријатни крпи за капење или фрлање.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА за ПЛАЖА - нашата екстра голема крпа за плажа има многу простор за истегнување и опуштање, и без разлика дали сончате или читате книга, нема да морате да застанете за да го истресете песокот. Овие големи крпи можат дури и да се удвојат како ќебиња.Уживајте во мекоста и апсорпцијата на нашите врвни памучни крпи за плажа За разлика од крпите од микрофибер кои брзо ја апсорбираат водата, тие се исто така лесни и преносливи.Опис : материјал : прикажани Се Полиестердимензии.Боја : Повеќебојниот Пакет вклучува : 1 x Пешкир За Плажа Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори или рефлекторот во боја во осветлувањето,позадината итн., сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.Ве молиме дозволете грешка од 1-5мм поради рачно мерење. Денот На Независноста Плажа Пешкир Полиестер Плажа Пешкир Лето Плажа Пешкир.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата