• Ново
Женски Халтер Вратот Краток Фустан Капчиња Плетен Фустан Тенок Фит Градиент Бодикон Бич

Женски Халтер Вратот Краток Фустан Капчиња Плетен Фустан Тенок Фит Градиент Бодикон Бич

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Детали : * Големина На Ознака : С-Л, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Табела со големини (1 инч=2,54 см)Големина На Ознака Должина (см)808284 Должина (инч)31,5 32,3 33,1 Биста (см)60-9065-9570-100биста (инч)23.6-35.425.6-37.427.6-39.4 Половината (см)62-7269-7974-84 половината (инч)24.4-28.327.2-31.129.1-33.1 колк (см)86-10691-11196-116ип (инч)33.9-41.735.8-43.737.8-45.7 Измерено пред да се истегне,познато како Поставени Рамни Податоци, ве Молиме дозволете отстапување од 1~2 см* Ставка Ткаенина : Акрилик* Боја На Предметот : Црвена,Сина,Кафеава (како што покажуваат сликите)* Карактеристики на Предметот : Жени,Тенок Фит,Халтернек,Краток Фустан,Без Ракави,Без Грб,Облека На Плажа,Тесна* Состојба На Предметот : Сосема Нов* Опис На Предметот : 1) Применлив Пол : Жене2) Должина На Облека : Кратк3) Деколте : Оглавник Врат4) стил На Ракав : ракави5) Еластичност : мало истегнување6) шема : Градиент7) Стил : Секси8) Соодветна Сезона : Лето 9) Апликација : одмор,одмор,Дневно,Плажа* Содржина На Пакетот : 1*Фустан (Други Предмети Што Не Се Вклучени) Како Да Изберете Соодветна Големина?1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Женски Халтер Вратот Краток Фустан Капчиња Плетен Фустан Тенок Фит Градиент Бодикон Бич.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата