• Ново
Универзална Комунална Заштита Ќебиња Тешка должност За Движење

Универзална Комунална Заштита Ќебиња Тешка должност За Движење

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Користете Ги Јорганите За Мебел АБН Звучно Изолирани Ќебиња за да го заштитите вашиот мебел и возила од гребнатини, гребнатини, нечистотија и прашина при движење и складирање мебел и апарати или користете како ќебе што го загрозува звукот. Пакетот вклучува 1 двигатели ватенка.7 кг) секој, овие подвижни ќебиња за ватенка се исклучително издржливи заштитни ќебиња за движење; со исклучителна должина од 45 на 72 инчи (114 на 183 см), овие ќебиња за пакување ќебиња за складирање мебел овозможуваат дополнителна заштита при транспорт на мебел, апарати и други скапоцености; Секој пакет вклучува 1 ќебе за движење на автомобил. ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : Ставете го ќебето за мебел над мебел или апарати за заштита од прашина и нечистотија додека патувате, а потоа користете обвивка за истегнување (не е вклучена) за да ја прицврстите подлогата на место; ова преклопливо ќебе за складирање има двострана конструкција за дополнителна заштита и безбедност при завиткување или лизгање на тежок мебел низ подови; Ако го користите ова тешко ќебе како акустично ќебе за звучна изолација, едноставно закачете се на ѕид за да ги блокирате надворешните звуци.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата