• Ново
Регенси Ниша Кубо Единица За Складирање Со Четири Коцки Со Две Канти За Складирање Ткаенини Што Се Преклопуваат

Регенси Ниша Кубо Единица За Складирање Со Четири Коцки Со Две Канти За Складирање Ткаенини Што Се Преклопуваат

DEN 1759.84

Износ
Това е достапна

Ажурирајте ја вашата деловна, домашна или студентска соба со Единицата За Складирање На Четири Коцки Со Две Канти за Складирање Ткаенини што се Преклопуваат за стока, занаети или книги. Оваа единица за складирање има четири одделни коцки изработени од издржливо дрво и две канти за складирање изработени од густа, издржлива ткаенина со вметнати хромирани рачки. Секоја единица за коцки е дизајнирана да се додаде со врски со пружини кои спречуваат нишање и ви овозможуваат да креирате пирамида, л-форма или класичен правоаголник. Коцка димензии : 39 W x 13d x 26h во., Бин димензии : 12w x 12d x 12h во. Изработени од дрво и ткаенина. Избор на достапни завршетоци. Лесно купишта во повеќе форми и насоки. Цврста врска со пружина. Канта за ткаенина со вметнување, метални рачки. Нема потребни алатки собранието.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата