• Ново
Дорман 917 - Прачка За Моторно Масло За Специфични Модели На Тојота одговара избери: 2002 - ТОЈОТА КАМРИ, 2002 - ТОЈОТА КАМРИ СОЛАРА

Дорман 917 - Прачка За Моторно Масло За Специфични Модели На Тојота одговара избери: 2002 - ТОЈОТА КАМРИ, 2002 - ТОЈОТА КАМРИ

DEN 235.04

Износ
Това е достапна

Оваа прачка за замена на моторното масло е директна замена за оштетена или исчезната оригинална прачка за опрема. Ознаките на ниво се јасно разликуваат и правилно се мерат за точност. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Идеална замена - оваа прачка за моторно масло одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналната прачка за опрема за да обезбеди сигурна замена. Квалитетна конструкција-оваа прачка е изработена од истите материјали како и оригиналната прачка за опрема за сигурна услуга. Ефективни-овој дел нуди оригинален квалитет на опремата по конкурентна цена. Тестиран квалитет - овој дел претрпе материјално тестирање за да обезбеди издржливост. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Тојота Камри : 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 Тојота Солара : 2002, 2003, 2004, 2005, 2006.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата