• Ново
Автомобил Вакуум Рачни Вакуум Вшмукување Автомобил Правосмукалка Автомобил Вакуум Безжичен Полнење Преносни Правосмукалка

Автомобил Вакуум Рачни Вакуум Вшмукување Автомобил Правосмукалка Автомобил Вакуум Безжичен Полнење Преносни Правосмукалка

DEN 383.84

Износ
Това е достапна

Карактеристики 1. Висококвалитетен и Лесен За Чистење : со висококвалитетен хепа филтер, рачната правосмукалка постигнува длабоко прочистување и ослободува свеж воздух додека работи. Лесно за расклопување и чистење и може да се исчисти со вода. 2. Моќно Вшмукување : овој производ е опремен со литиум-јонска батерија од 2000 mah, мотор со моќност ОД 50 W и обезбедува моќна моќност на вшмукување од 5500pa, што е доволно за да ги апсорбира најчестите видови остатоци, песок, отпад од хартија, влакна од домашни миленици, дамки од вода итн. 3. Брзо Полнење : рачната правосмукалка е опремена со литиум-јонска батерија со голем капацитет од 2000 mah, која може брзо да се наполни за 3-4 часа и да работи континуирано 30 минути. 4. Пренослив Дизајн : безжичниот дизајн е погоден за надворешна употреба. Бучавата е мала, производот е лесен и компактен и е погоден за носење и нема да се чувствувате премногу уморни кога го користите, правејќи ја вашата работа повеќе заштеда на труд. 5. Повеќекратна Употреба : оваа правосмукалка за автомобили може да се користи за чистење на сите видови пукнатини, отстранување прашина, чистење автомобили, чистење во домаќинството и дување балон. Тоа ќе ви помогне лесно да исчистите прашина, влакна од домашни миленици, песок, остатоци од храна и остатоци скриени во перници или софи. Спецификациски Материјал : АБС Боја : Црна, Бела Големина : 20 х 15 См Тежина : 300 гр капацитет На Батеријата : 2 х 2000 мах номинална брзина : 35500 вртежи во минута вакуум степен : 5500pa режим На Полнење : 5 V USB номинална моќност : 50w Време На Полнење : 3~4 часа работно време : 30 минути работна температура : - 20 ~ ~ +50 € Пакет Вклучуваат : 1 ® Автомобил Правосмукалка Направена од СТОМАЧНИ мускули. Практично. Издржлив.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата