• Ново
- Портокалова Прилагодлива Лигавче Престилка-Џеб

- Портокалова Прилагодлива Лигавче Престилка-Џеб

DEN 351.84

Износ
Това е достапна

6 Пакување - Портокалова Прилагодлива Престилка За Лигавчиња-3 Џеб Секое Пакување Доаѓа Со 6 Престилки. Дарежлива должина на вратоврската од 36 инчи (секоја страна) и прилагодлив ремен за вратот. Завршена Големина : 27" Долго, 26 " Широк. Три поделени џебови за лепенки. 100% Откачи Полиестер Тешка Тежина 7.2 Мл Твил.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата