• Ново
Prjg-Pyle Преносни Мултимедијални Игри Мини Проектор СО HDMI, AV, VGA Влезови, SD Мемориска Картичка И USB Флеш Читачи, Работи Со Лаптоп, КОМПЈУТЕР, ДВД, Игри Конзоли, итн

Prjg-Pyle Преносни Мултимедијални Игри Мини Проектор СО HDMI, AV, VGA Влезови, SD Мемориска Картичка И USB Флеш Читачи, Работи

DEN 1055.84

Износ
Това е достапна

Pyle PRJG45 е мал, но моќен проектор. Компактниот дизајн и лесното тело ви даваат слобода да креирате голем екран, до 60?? инчи, на која било рамна бела површина или ѕид. Поставете го насекаде! Поврзете го директно со ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР, лаптоп, конзола за игри, двд плеер, домашен компјутер или лаптоп. Гледајте видеа директно со вметнување sd мемориски картички и USB флеш-уреди. Исто така, има можност да го приклучи овој проектор директно во вашите возила 12v полесен приклучок (кабелот за напојување не е вклучен). Pyle PRJG45 ви овозможува да уживате во видеа и да се забавувате на повеќе места од кога било досега! 1080п Поддршка. Дигитални Медиуми Датотека Компатибилен Проектор. Работи Со Аудио, Видео И Датотеки Со Слики. Компактен, Пренослив И Мала Тежина. Совршен За Сите Ваши Потреби За Домашно Кино. Интерфејс за поврзување : VGA, AV, HDMI Влезови. Се поврзува СО КОМПЈУТЕР, Лаптоп, ДВД, Конзола За Игри И Многу Повеќе. Sd Мемориска Картичка и USB Флеш Диск Читачи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата