• Ново
ВРЕМЕ лб. Жолта Поли Торба Пуканки Кернели Цело Зрно, Без Глутен и Не-Гмо Јадра

ВРЕМЕ лб. Жолта Поли Торба Пуканки Кернели Цело Зрно, Без Глутен и Не-Гмо Јадра

DEN 62.08

Износ
Това е достапна

Ако претпочитате традиционална подготовка на пуканки преку шпорет, попер или камперски оган, Тогаш јадрата Од жолти пуканки Од Весело Време Се совршен избор. Спакувани во удобна поли кеса од 2 килограми, нашите 100% зрна, Не-ГМО и зрна пуканки без глутен може да се подготват на повеќе начини и да се прилагодат со свои додатоци или да се јадат обични. Секоја полибаг е повторно запечатлива за да се зачува свежината на секое Јадро. Овие рефус пуканки се богати со растителни влакна, што создава здрава закуска што ве одржува сити. Постојат многу начини да се подготват Овие Жолти пукачки јадра за вкус на пуканки во домашен стил, вклучувајќи попер за шпорет, воздушен попер или попер за камперски оган. Весело Време пуканки кернели се одгледуваат од избрана група земјоделци На Средниот Запад. Откако почнавме да правиме пуканки во 1914 година, се уникатни пуканки хибриди се развиени и усовршени за да ви ги донесат најголемите, најмеките и најкрцкавите јадра. Нови, Неподготвени, Полица-Стабилни Пуканки Кернели. 100% пуканки од цело зрно . Не-ГМО. Без Глутен. Високо Влакно. Повторно Запечатлива Поли Торба. Нови, Неподготвени, Полица-Стабилни Пуканки Кернели.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата