• Ново
Пред-Сопственост Лафајет Њујорк Женска Големина Секојдневен Фустан

Пред-Сопственост Лафајет Њујорк Женска Големина Секојдневен Фустан

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Оваа пред-сопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба. Нежно Се Користи. Мало Носење На Ткаенина. Големина 2. А-линија. Секојдневен, малку црн, Работа. Висок Врат. Без ракави. Должина На Коленото. Цврсто. Патенти, Метални Акценти. 30.0" Градите, 36.5 " Должина. 100% Лен.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата