• Ново
Ѕид фреска-Одраз На Природата

Ѕид фреска-Одраз На Природата

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Отпорен, водоотпорен и отпорен на гребење ѕид од руно мурал " Одраз на Природата". Ѕид фреска "Одраз На Природата" со инспиративен мотив ќе биде ефективен око-фати за секој ентериер. Руно ѕидни мурали се прикачени на ѕидот со специјален лепак. Тие можат да се инсталираат во секоја соба дури и во бањата или во кујната. Руно ѕид фреска, полумат слој. 100% руно-покрива мала нерамномерност на ѕидот. Создава слој за топлинска изолација и им овозможува на ѕидовите да дишат. Печатењето отпорно на вода е многу издржливо. Висококвалитетно Печатење дигитално квалитетно печатење со резолуција до 600 dpi во уникатна технологија, како и живописни бои, го прави фрескиот ѕид од руно да го исполнува вашиот ентериер и да го зголеми. Лесна инсталација ѕидниот мурал се состои од ленти, кои се погодни во монтажа, со ширина од 50см. Еколошки И безбеден Користејќи безбедни материјали, можеме да ги препорачаме нашите обрасци и за спалната соба, како и за просторијата на вашите деца. Безбедно пакување ѕидниот мурал е валани и сосема нов спакуван од фабриката во крут картон, кој гарантира безбедност во транспортот. Секој картон со ѕидниот мурал содржи инструкција за инсталација.Погледнете како да ја инсталирате ѕидната фреска"Врата на Волшебната Земја" чекор по чекор. Преземете instruction Grammage : 120g/метри Ширина од 1 улога : 50cm Печатење техника : ласерски (термички прекалени печатење) Дел големини : 15.5x10.9 : 7.8x10.9 7.8x10.938.7x27.1 : 7.8x27.1 7.8x27.1 7.8x27.1 7.8x27.1 7.8x27.123.3x16.3 : 7.8x16.3 7.8x16.3 7.8x16.331x21.7 : 7.8x21.7 7.8x21.7 7.8x21.7 7.8x21.754.3x38 : 7.8x38 7.8x38 7.8x38 7.8x38 7.8x38 7.8x38 7.8x3862x43.4 : 7.8x43.4 7.8x43.4 7.8x43.4 7.8x43.4 7.8x43.4 7.8x43.4 7.8x43.4 7.8x43.446.5x32.6 : 7.8x32.6 7.8x32.6 7.8x32.6 7.8x32.6 7.8x32.6 7.8x32.6 големина : 39.4"x27.6" Ѕид mural - Одраз на Природата.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата