• Ново
ДЕФ Мали Врзивно Средство И Клип За Хартија Притисни Комплет За Канцелариско Училиште, Различни Големини, Розово Злато

ДЕФ Мали Врзивно Средство И Клип За Хартија Притисни Комплет За Канцелариско Училиште, Различни Големини, Розово Злато

DEN 415.84

Износ
Това е достапна

Што добивате : пакетот вклучува 21 0,7" клипови за врзивно средство + 45 0,6 " клипови за врзивно средство + 90 1,1" клипови за хартија + 60 притискања за вкупно 216 канцелариски клипови, кои можат да ги задоволат повеќето од вашите дневни потреби. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Разни врзива и клипови за хартија се одлични за чување хартии, белешки, фотографии, слики, налепници, сметки, пергамент, обележувачи, документи, билети, други ситници и многу повеќе. Притисни иглички или спојки за обезбедување важни информации за билтенот. одбори, плута одбори, патување, мапи, ѕидови, пена одбори, означување локации, итн. Висок Квалитет И Прифатлива Цена : овие комплети за клипови и иглички се изработени со висококвалитетна технологија за позлата на сите метали, мазна челична завршница, издржлива, отпорна на ' рѓа и еднократно. УБАВА КАКО УМЕТНОСТ : Овие клипови и иглички се достапни во розово злато, чај и розова боја и се многу убави украси додека ја задоволуваат вашата употреба. СОВРШЕНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : совршена идеја за подарок за секој што треба да организира многу хартија или датотеки, Како што се канцелариски службеници, финансии и сметководство, наставници и ученици Ји ДЕФ Мали Врзивно Средство И Клип За Хартија Притисни Комплет Од 216 За Канцелариско Училиште, Разни Големини, Розово Злато.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата