• Ново
Г-Дин Камелеон WiFi RGB 2700K-5700K ВАТИ LED-Боја Менување На Отворено Замена Сијалица

Г-Дин Камелеон WiFi RGB 2700K-5700K ВАТИ LED-Боја Менување На Отворено Замена Сијалица

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

ЦИКИО Камелеон МР16 ја менува бојата! Контролирајте ја секоја температура на келвин од бело и широк спектар на црвени, зелени и блуз од дланката со вашиот уред. Овие светилки можат да бидат зонирани и групирани со други, може да се постават тајмери за исклучување, а прилагодувањата може да се направат од каде било во светот. Контролни светилки поединечно или во група. Боја Менување НА МР16 Сијалица. ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА CCT ОД 2200 K-5700 K. Астрономски тајмер и тајмер за распоред. Компатибилен Со Wifi Приклучок.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата