• Ново
Павилјон TG01 - 2176z Игри Десктоп СО WD19S 180w Dock

Павилјон TG01 - 2176z Игри Десктоп СО WD19S 180w Dock

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Мајклелектроник2 продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталирање на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : HP Павилјон TG01-2176z Form/Стил : Десктоп Процесор : 5-Ти Генерал AMD Ryzen 7 5700 G 3.8 GHz Процесор (до 4.6 GHz, 16mb Кеш, 8-Јадра, 16-Теми, )Меморија : 16gb DDR4 DIMMGraphics : Ge Force RTX 3060 12 GB GDDR6 Посветена Графика, складирање : 1tb Hdd (ХАРД диск)+512gb Pcie Ssd (диск Со Цврста состојба)Оперативен СИСТЕМ : windows 11 home-64 DISPLAY : Без Поврзување На Екранот : 802.11 Ac wifi, Bluetooth 5.1, ETHERNET Lan (Rj-45)ПОРТИ/СЛОТОВИ : , 4 Usb 3.2 Gen1, 4 USB 2.0, 1 HDMI, 3 Порта За Прикажување (Дп), Usb 3.2 ТИП-C gen2, sdxc читач, Без Оптички Диск, Слушалки/Микрофон Комбо JACKINPUT/ИЗЛЕЗ : НЕМА веб камера, Црна Жична тастатура, батерија : 400 W НАПОЈУВАЊЕ, Други Карактеристики Ладење На Воздухот Процесорот Кулер, Боја : сенка ЦРНА ТЕЖИНА : 14lbproduct Димензии (Wxlxh) : 1 ГОДИНА ПРОИЗВОДИТЕЛОТ ГАРАНЦИЈА ОД michaelelectronics2 (професионално надграден од Michaelelectronics2) dell Wd19s 180 W DOCKING stationmodel : Wd19smodel број : Wd19s-180w90w Излез 180w Адаптерусб-c DISPLAYPORT HDMI Rj458.1x3, 5 X1, 1 ВО ЦРНА AMD RYZEN 7 5700 G 8-ЈАДРО ПРОЦЕСОР. Ge Force RTX 3060 Графика. 1 TB HDD+512 GB PCIe NVMe SSD. 16 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. Windows 11 Насловна 64bit.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата