• Ново
Луксузни Ролетни По Нарачка Дрвени Хоризонтални Ролетни За Прозорци-51 W 36 H - 2 Дрвени Летви-Пекан-Внатре Во Планината

Луксузни Ролетни По Нарачка Дрвени Хоризонтални Ролетни За Прозорци-51 W 36 H - 2 Дрвени Летви-Пекан-Внатре Во Планината

DEN 704.00

Износ
Това е достапна

Луксузните Дрвени Ролетни се издржливи, висококвалитетни третмани со прозорци кои додаваат допир на полирана софистицираност во вашиот простор додека ве штитат од сонцето и го одржуваат вашиот дом или канцеларија приватни. Нашите ролетни за прозорци нудат одличен поглед кога се отворени и ви даваат сенка кога ви треба. Тие имаат држачи што лесно се монтираат на вратите и прозорците од сите големини и се специјално дизајнирани со хардвер и лесни за следење упатства што овозможуваат брза инсталација. Тие се направени од вистинско басвуд и се лесни, но издржливи и нема да ја обезбојат или избледат со текот на времето поради изложување на сончева светлина. Овие ролетни имаат кабли за влечење од висок профил што ви овозможуваат лесно да ја прилагодите висината. Кабелот десно од ролетните ви овозможува да ја контролирате висината, а кабелот лево овозможува филтрирање на осветлувањето и контрола на приватноста на вашиот простор. Блокира 99% од надворешната светлина и нуди ув заштита. ВАЖНО-ве Молиме имајте во предвид сите нарачки поставени се за внатрешна монтажа. Внатрешните држачи автоматски добиваат одбиток од 1/2" од големината што ја избирате. Ве молиме, не правете никакви одбитоци сами и не заборавајте да ја изберете само големината на отворот на вашиот прозорец. Ако сакате да побарате и надвор од монтирање или имате друго барање за прилагодување, ве молиме испратете ни порака или е-пошта користејќи "csluxrblinds@ ". ПРОИЗВЕДЕН СО ДОЛГОТРАЕН, ЦВРСТ, НО ЛЕСЕН ДРВЕН МАТЕРИЈАЛ : Изработен од басвуд материјал. Тие се достапни во различни елегантни бои за да ја комплиментираат секоја соба, декор или дизајн. ОТПОРЕН НА ПРАШИНА : лесно се чистат со едноставно бришење. КОНТРОЛНО ОСВЕТЛУВАЊЕ И ПРИВАТНОСТ : Повлечете ги ролетните нагоре или спуштете ги надолу со еден кабел. Вториот кабел ги навалува летвите отворени и затворени за да можете да прилагодите колку приватност или сончева светлина сакате.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата