• Ново
Женски Врвови Графички Принт Четкани Преголеми Дуксери Вратот На Екипажот Долг Ракав Пуловер На Рамената Дуксер Есенски Модни Облеки

Женски Врвови Графички Принт Четкани Преголеми Дуксери Вратот На Екипажот Долг Ракав Пуловер На Рамената Дуксер Есенски Модни

DEN 290.72

Износ
Това е достапна

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 110см/43.31" Рамо : 50см/19.69" Ракав : 62см/24.41" Должина : 68см/26.77" Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 САД : 6 БИСТА : 116см/45.67" Рамо : 51.5 см/20.28" Ракав : 63см/24.80" ДОЛЖИНА : 70СМ/27.56" големина : л велика британија : 12 еу : 38 сад : 8 биста : 122см/48.03" рамо : 53см/20.87" ракав : 64см/25.20" ДОЛЖИНА : 72СМ/28.35" големина : xl велика британија : 14 еу : 40 сад : 10 биста : 128см/50.39" рамо : 54,5 СМ/21,46" ракав : 65см/25,59" должина : 74см/29,13" големина : Ххл велика британија : 16 еу : 42 сад : 12 биста : 134см/52,76" РАМО : 56СМ/22,05" ракав : 66см/25,98" должина : 76см/29,92" Ноќта на Вештерките графички печатење четкан ПРЕГОЛЕМ ДУКСЕР Врат на екипажот долг ракав пуловер на рамо качулка карактеристики : изработен од вискоза и полиестер, Материјалот Нуди крајна удобност и топлина во Постудените месеци.Одликувајќи се со преголем дизајн со лесно истегнување и долги ракави, нашиот пуловер е за слоевитост со секоја секојдневна облека за шик и стилски изглед.50% Вискоза + 50% Полиестер Воведување на нашиот пријатен и стилски пуловер на вратот на екипажот, за ладни есенски и зимски месеци!Овој разноврсен врв може да биде поврзан со панталони, фармерки, џогери или шорцеви за стилски изглед со патики или мокасини.Графички Принт За ноќта На вештерките Четкан Преголем Дуксер Врат На Екипажот Долг Ракав Пуловер На Рамо Качулкаматеријал : Полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 300gpackage големина : 30x25x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Натпревар : Дуксерот Со Долги Ракави Треба Да Го Носите Со Убав Ѓердан За Моден Изглед И Исто Така Може Да Ги Покаже Вашите Шармантни Облини, Што Ве Прави Да Изгледате Повеќе Стилски И Elegant.It Лесен За Спарување Со Хеланки, Фармерки, Секојдневни Панталони, Високи Потпетици, Спортски Чевли Итн. Повод : Погоден За Секојдневно Носење / Патување / Дома/ Одмор/ Шопинг / Улица/ Забава/ Отворено/ Клуб.Подароци За Жени. дуксер за жени лабава одговара. облека за ноќта на вештерките за жени. Ноќ на вештерките Дуксери За Жени. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата