• Ново
Машки Зимски Топол Кадифен Цврст Меур Палто Џебен Држач Јака Патент Мува Јакна Палто Машки Зимски Палта Долга Должина Со Качулка

Машки Зимски Топол Кадифен Цврст Меур Палто Џебен Држач Јака Патент Мува Јакна Палто Машки Зимски Палта Долга Должина Со Качулка

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

Пол : машки. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневно, Секојдневно. Должина на ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Редовно. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Сезона : Зима. Што ќе добиете : 1 х машки палто шема : . Големина : XL САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108cm/42.52" Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 59.5 cm/23.43" Должина : 69cm/27.17"Големина : XXL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112cm/44.09" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 61 CM/24.02" ДОЛЖИНА : 71cm/27.95"големина : xxxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 116cm/45.67" рамо : 47cm/18.50" ракав : 62.5 CM/24.61" ДОЛЖИНА : 73cm/28.74"големина : xxxxl Сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 Биста : 120см/47.24" РАМО : 48см/18.90" ракав : 64см/25.20" должина : 75см/29.53"големина : хххххл Сад : 16 Велика британија : 20 еу : 46 биста : 124СМ/48.82" рамо : 49см/19.29" ракав : 65.5 см/25.79" должина : 77СМ/30.31" ОДГОВАРА за тинејџер, машки. [Дизајни]Пуловер Со Долги Ракави, Руно,Кадифен, Врвови На Блок Во боја, Есенски Врвови За Машки, Долг Ракав,Страничен Џеб,јака за држење, Мува со патент, Мека е, Еластична и Удобна. Прилика : Fall И Зима, За Вежбање, Трчање, Јога, Шопинг, Патување, Забава, Одмор, Клуб, На Отворено И Секојдневно За Носење. Пролет, Fall И Зима. Материјал : Полиестер, Дише И Мек, Лесен И Дише Дуксер Ве Одржува Ладни и Суви Додека Тренирате.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата