• Ново
Бебе Дете Момчиња Шорцеви Девојки Деца Спорт Цртан Филм Отпечатоци Повик Шорцеви Мода Плажа Карго Панталони Шорцеви За 3 Години

Бебе Дете Момчиња Шорцеви Девојки Деца Спорт Цртан Филм Отпечатоци Повик Шорцеви Мода Плажа Карго Панталони Шорцеви За 3 Години

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Големина : 2t Препорачана возраст : 12-18 Месеци Половината : 42cm/16.54" Шорцеви Должина : 24cm/9.45" Големина : 3t Препорачана возраст : 18-24 Месеци Половината : 44cm/17.32" Шорцеви Должина : 26cm/10.24" Големина : 4t Препорачана возраст : 2-3 Години Половината : 46cm/18.11" Шорцеви Должина : 28cm/11.02" Големина : 5Т ПРЕПОРАЧАНА ВОЗРАСТ : 3-4 години половината : 48см/18.90" шорцеви должина : 30см/11.81" големина : 6т препорачана ВОЗРАСТ : 4-5 години половината : 50см/19.69" шорцеви должина : 32см/12.60" големина : 7т препорачана Возраст : 5-6 години половината : 52см/20.47" шорцеви должина : 34см/13.39" мали девојчиња Момчиња ДЕЦА спорт ЦРТАН Филм отпечатоци повик шорцеви мода плажа карго панталони шорцеви детска облека големи момчиња облека дете момчиња шорцеви. бебе момче шорцеви момчиња ' шорцеви Дете Момчиња Облека. Трчање Атлетски Шорцеви, Детски Тренинг За Бебиња и Модни Летни Спортски Шорцеви. шорцевите се изработени од Квалитетни Материјали со добра дишење и убава удобност, лесни за носење и исклучување на вашите деца. ШОРЦЕВИ ЗА АКТИВНА ОБЛЕКА : еластичниот појас на овие шорцеви за теретана за девојки удобно се прилагодува за помеѓу големини; Добро За џогирање, возење велосипед, кошарка, релаксирачка или секојдневна облека. Грижа : машина за перење; рачно перење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата