• Ново
Микилон Жени Дами В-Вратот Без Ракави Кондол Појас Цвеќиња Печати А-Линија Фустан Жените Сарафани Повик Без Ракави Бела На Продажба

Микилон Жени Дами В-Вратот Без Ракави Кондол Појас Цвеќиња Печати А-Линија Фустан Жените Сарафани Повик Без Ракави Бела На Продажба

DEN 744.32

Износ
Това е достапна

Жените Дами V-Вратот Без Ракави Кондол Појас Цвеќиња Печати А-Линија Фустан. Одлики п.н. е. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за носење дали стилски и моден дизајн ве прават попривлечни многу е погоден За Пролет и Летоудобен материјал, погоден за различни прилики ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. `+Опис На Производот. Овој сладок фустан ќе ви се допадне во есенските излегувања. Овој фустан се одликува Со Долг Ракав и Врат Со Цврст за привлекување око. Можете да се спарите со вашите сандали со блок-потпетици или чевли со мазги го комплетираат изгледот. Сезона : Пролет, Лето : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Лежерна должина на Ракавот : Долга Јака За Ракави : V-Вратот : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : Фустан ОД 1 ПАРЧЕ. Големина Шема. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 84см/33.07 "Половината : 70см/27.56 " Должина : 58см/22.83". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 88см/34.65 "Половината : 74см/29.13 " Должина : 59см/23.23". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 92см/36.22 "Половината : 78см/30.71 " Должина : 60см/23.62". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 96см/37.80 "Половината : 82см/32.28 " Должина : 61см/24.02". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 100см/39.37 "Половината : 86см/33.86 " Должина : 62см/24.41". Големина : ХХХЛ Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 104см/40.94 "Половината : 90см/35.43 " Должина : 63см/24.80". Големина : XXXXL Големина. : ХХХХ-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 108см/42.52 "Половината : 94см/37.01 " Должина : 64см/25.20". Големина : ХХХХХХЛ Големина. : Xxxxx-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 112cm/44.09 "Половината : 98cm/38.58 " Должина : 65cm/25.59". `+Клучни Зборови. Жените 2023 Пролет Лето Туника Фустан V Вратот Повик Лабава Тече Замав Смена Фустани Женски Повик Лабава Сарафан Долги Ракави Сплит Макси Фустани Плажа Со Џебови Цветни Печати Ретро Ресел Боемски Миди Екипажот Вратот Чад Еластична Половината Нивоа Завиткајте Појас Полите А-Линија Резервоар Тенок Фит Партија Клуб Сонце Замав Лизгач Слатка Симпатична Сплит Вечер Коктел Деверуша Свадба Шарени Висок Половината Боди Молив Чипка Разгоре Солидна Формална Чај Шпагети Должина На Коленото Шупливи Надвор Секси Основни Страна Мода Едно Рамо Дневна Домот Плус Големина Квадратни Издувам Копче Надолу Бебе Кукла Тексас Канцеларија Каул Вратот Леопард Империја Fall Работа Кросовер Стандардна Маица Покријте Ве Молиме Изберете Ја Вашата Облека Според Големината Во Нашиот Опис Или Слика. 30 Гаранција За Враќање На Парите : ние ќе ви дадеме целосна наплата за нарачки поставени во рок од 30 дена се додека ја вратите стоката во нашиот магацин. Плажа Носат За Жени. Плус големина женска облека. женски фустани секојдневен. летни фустани за жени 2023 година.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата