• Ново
Реставрирано apple iPhone Pro MA 512GB Полноќно Зелено Отклучено

Реставрирано apple iPhone Pro MA 512GB Полноќно Зелено Отклучено

DEN 5471.52

Износ
Това е достапна

Овој телефон е отклучен и компатибилен со секој оператор по избор НА GSM и CDMA мрежи (на пр. ATs должина.А-Одделение : Паметните Телефони се оценети Со Козметичка Состојба 9/10 и се 100% Целосно Функционални. Паметните телефони ќе бидат испорачани во генеричко пакување и ќе содржат генерички додатоци. 90 Дена Продавачот Гаранција Вклучени. Паметните телефони може да покажат знаци на абење како гребнатини, гребнатини и помали вдлабнатини. Батеријата надминува 80% од оригиналниот век на батеријата. Овој телефон е отклучен и компатибилен со кој било оператор по избор НА МРЕЖИТЕ GSM и CDMA (НА ПР. AT&T, T-Mobile, Sprint, Verizon, Us Cellular, Cricket, Метро, Tracfone, Mont Mobile, итн.).Тестирано за здравјето на батеријата и гарантирано дека има минимален капацитет на батеријата од 80%.Успешно помина целосна диа.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата