• Ново
Каишек Пластични Хард Школка Компатибилен Рел. Нов Macbook Eir S Retina Дисплеј И Допир Id Модел: A1932 A2179 А Растенија серија 0352

Каишек Пластични Хард Школка Компатибилен Рел. Нов Macbook Eir S Retina Дисплеј И Допир Id Модел: A1932 A2179 А Растенија серија

DEN 399.84

Износ
Това е достапна

Куќиштето е дизајнирано специјално за верзијата " Нов Macbook air 13" " со Број На Модел а1932 А2179 А2337 м1. Ве молиме проверете го бројот На Моделот "Axxxx" на задниот дел од лаптопот пред купувањето.Мат финиш за да избегнете лесно гребење. Лесно Се Прилепува И Исклучува. Совршено се вклопува на вашиот mac.Стеги низ целото тело на компјутерот и ви обезбедува одлична сеопфатна заштита. Спречува појава на гребнатини, гребнатини, гребнатини, истури и нечистотија, но сепак ви овозможува лесен пристап до сите порти и копчиња.Решетка слотови во дното за дисипација на топлина : Дното исечоци се сече правилно околу сите пристаништа и отвори сече за да се овозможи дишење. Овој Случај се вклопува Само За Macbook Air 13 Инчи Со Модел На Екранот На Мрежницата A2337 m1 A2179 A1932. Овој заштитен случај За Macbook Pro 13 Инчи го штити Вашиот Macbook Air 13 од гребнатини и dings. На само 10 мл, тоа не додава забележлива тежина на Вашиот Macbook 13 Pro. Внимателниот дизајн ви овозможува да ја отворите/затворите Вашата Mac Book до крај и да имате целосен пристап до сите пристаништа. Целосно отстранлив прилеп на куќиштето, лесен за ставање или полетување. Употребата на производство на пластика, Го Штити Вашиот Mac Book од судир,гребнатини, гребнатини, гребнатини. Целосно пристап до сите копчиња и карактеристики, приклучете го полначот, кабелот или слушалките без отстранување на куќиштето.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата