• Ново
Силен Спин Пинг Понг рекет дрво пинг Понг Лилјак Лопатка Долга рачка

Силен Спин Пинг Понг рекет дрво пинг Понг Лилјак Лопатка Долга рачка

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Опис : *сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*Силен Спин Рекет За Пинг-Понг 7 Подножје Дрво Пинг-Понг Лопатка Долга рачка*Погоден За игра : сеопфатен тип*Карактеристики : тип на напад на лак, навредлива долна плоча, лак за брз прекин, одбранбена стабилност*Долга рачка,Обичен модел, модел за надградба за опцииспецификација : *Материјал : Дрво+Гума*Боја : црвено*Комплет лепак : двострано*тип на пат : пост-прејадување,играјте*дното : чист дрвен под*сцена : Забавна Вежба*Големина : Приближно 25х15х2см*Тежина : Околу 160гпакетот вклучува : 2 х Рекет за пинг-понг : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. сосема нов и квалитетен. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Силен Спин Пинг-Понг Рекет 7 Слоја Дрво Пинг-Понг Лилјак Лопатка Долга рачка. Погоден за игра : сеопфатен тип. Карактеристики : тип на напад на лак, навредлива долна плоча, лак за брз прекин, одбранбена стабилност.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата