• Ново
адвиикд Жени Високи Потпетици Платформа Клин Пумпи Мода Високи Потпетици Дами Пета Мода Високи Пумпи Жени Без Пета

адвиикд Жени Високи Потпетици Платформа Клин Пумпи Мода Високи Потпетици Дами Пета Мода Високи Пумпи Жени Без Пета

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Женски Високи Потпетици Платформа Клин Сандали Мода Високи Потпетици Дами Пета Буци Модни Високи Чизми Жени Без Метод На Затворање На Потпетици : Потпетица За Тока Висок Стил : високи потпетици Високи Потпетици Се Зголемуваат Високо : Ношо Петица Висока : 11см/4.33"Висина На Платформата : 1,5 см/0,59"Стил : Секојдневен,Мода,Колеџ Различни Компјутери Прикажуваат Бои Поинаку,Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното .Соодветни Сцени : Отворено/Секојдневно/Забава/Работа/Одмор4.Лесни Сандали,Удобен дизајн на лизгање,Амортизирана влошка, мода и личност 5.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,Свадба,забава и други прилики, цврста и стилска боја.Материјал За Влошка : Вештачки Материјал За Кожен Ѓон : Гума 3.Овој дизајн стилски, вид, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја За вас и за вашите семејство или љубовник или пријатели изберете обем : Сезона на Носот : Пролет/Aut/Лето Материјал : Нотое Стил : Потсетник За плоштадот на главата : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината според Типот на Стапалото.1.Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото ве молиме кажете ни многу можно за вашето барање за да можеме да ви помогнеме со вашите специфични потреби. Секогаш сме среќни да помогнеме секаде каде што е можно. должина : ЗАБЕЛЕШКА : Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното . 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавниот дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото.2. обични чевли, Единечни Чевли, работни чевли, Нелизгачки,лесни, Лесни За дишење Лесни За носење Полетување!Специфики на предметот : Пол : Жени Горен Материјал : Вештачки Кожен Материјал : БР.2. обични Чевли, Единечни Чевли, Работни Чевли, Нелизгачки,Лесни, Лесни За Дишење Лесни За Носење Полетување!. 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) ЗАБЕЛЕШКА : Големината Ќе Биде Помала Поради Конкавниот Дизајн Ви Предлагаме Да Ја Изберете Соодветната Големина според Должината на Стапалото. Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата На Вистинската Ставка Може Малку Да Варира Од Горенаведеното . Единствен Материјал : Гума.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата