• Ново
Монистра Черепскелет Шарм Растојание Занаетчиски Монистрараквици Шарм Скапоцен Камен Накит Нараквици Дупка Кристал Голем Лабав Поплочување

Монистра Черепскелет Шарм Растојание Занаетчиски Монистрараквици Шарм Скапоцен Камен Накит Нараквици Дупка Кристал Голем Лабав

DEN 239.84

Износ
Това е достапна

Опис. Черепот во облик на дизајн ќе додадете некои украс и . направете го вашиот накит посебен и извонреден меѓу толпата. Можеш и ти . направете специјален подарок со овие лабави монистра за вашите пријатели. Одлично . изработката на нашиот производ ќе ви донесе добро искуство. Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : Бакар. - Големина : Околу 1, 20Х0, 80Х0, 70см/0, 47Х0, 31Х0, 28 инчи. - Добри подароци за пријатели кои сакаат САМИ, и многу ќе им се допадне. - Можете лесно да го купите овој сет на практични самостојни лабави монистра по прифатлива цена. - Погоден за обична рачна нишка што минува низ, што ви носи многу погодност. - Добри и едукативни лабави монистра за учење на вашите деца да врзуваат, тежат, бројат, сортираат бои и прават САМИ. - Тоа е прецизно направено, а бојата не е лесно да се избледи по долга употреба. Добри подароци за пријатели кои сакаат САМИ, и многу ќе им се допадне. Можете лесно да го купите овој сет на практични самостојни лабави монистра по прифатлива цена. Погоден за обична рачна нишка што минува низ, што ви носи многу погодност. Добри и едукативни лабави монистра за учење на вашите деца да врзуваат, тежат, бројат, сортираат бои и прават САМИ. Тоа е прецизно направено, а бојата не е лесно да се избледи по долга употреба.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата