• Ново
Женски Летни Резервоари Блузи Мода Писмо Печатење О Вратот Ракави Обичните Маица Врвот Резервоарот Плус Големина Маица Блузи

Женски Летни Резервоари Блузи Мода Писмо Печатење О Вратот Ракави Обичните Маица Врвот Резервоарот Плус Големина Маица Блузи

DEN 239.84

Износ
Това е достапна

Женски Летни Резервоари Блузи 2023 Модно Писмо Печатење О Врат Без Ракави Обична Маица Топ Резервоар Плус Големина Маица Блузи Карактеристики : 1.Карактеристики : Заоблен Врат,Без Ракави ,Печатење,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн,Летни секојдневни Врвови. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Овие Печатени Врвови Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, носени со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА женски Врвови информации За Производот : Сезона : Летен Пол : Жени,Девојка Прилика : Секојдневен,Далиј Материјал : Полиестерска Јака : Кружен Стил На Вратот : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линијата Големина : С Биста : 79см/31.10" Должина : 69см/27.17" Големина : М Биста : 81см/31.89" должина : 70см/27,56" Големина : Л Биста : 83см/32,68" Должина : 71см/27,95" Големина : Xl Биста : 85см/33,46" Должина : 72см/28,35" Големина : xxl Биста : 87см/34,25" должина : 73см/28,74". Материјал : Полиестер + памук. Лесен, дише, мек, лесен за носење и удобен. Ладно-сувата ткаенина ја фитили потта и брзо се суши, одржувајќи ве ладни. Карактеристики : Вратоврска - боја, сончоглед, блок во боја, црвена усна, леопард принт, копче, Американско знаме, соодветен дизајн за сечење дупки за раце обезбедува сеопфатно движење. Дизајн : женски врат на екипажот, елек без ракави, врв за јога за фитнес активност, Летна Лабава маица, стилска и елегантна. Дизајн мода, различни стилови, (како Што Се Велигден, Денот На Независноста, Ноќта на Вештерките) верувајте дека имате парче што ви се допаѓа. Повод : лабав елек за истегнување за трчање, џогирање, фитнес, јога и други активности, во комбинација со фармерки, здолништа и хеланки за пролет и лето. Внимателна услуга : Ако имате какви било прашања во купувањето на нашите производи, ве молиме комуницирајте со нас навреме, ние сме подготвени да ви обезбедиме 100% задоволителна услуга преку интернет.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата