• Ново
Амалфи Лустер Ѓердан

Амалфи Лустер Ѓердан

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Аџијата Амалфи Лустер Ѓердан е младиот и надежен претставување на моќта на љубовта. Цветот Амалфи хибискус, прикажан меѓу многу свои, се поврзува во каскада од црвени центри и нијанси, симболизирајќи доминација, доблест и амур. Синџирот може да се прилагоди на саканата должина, а позлатениот ѓердан има мат финиш со кристали кои создаваат ефект на водопад. Амалфи Лустерот Ѓердан.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата