• Ново
Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Современи Фламинго Розова Област Килими, 7' 10'

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Современи Фламинго Розова Област Килими, 7' 10'

DEN 799.84

Износ
Това е достапна

Ахгли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Современи Фламинго Розова Област Килими, 7 "х 10". Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим може да се пере во машина, пријателски за деца и миленичиња, хипоалергичен и отвратителен од истурање. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Едноставно фрлете ја машината за перење, легнете рамно да се исуши и уживајте во вашиот свеж и чист килим! Шенил-Полиестерски Куп; Памучна Подлога, Моќност Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,08 инчи. Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Скочгарде / Истури Отвратителен-истури како кафе и вино дојдете чисти со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата