• Ново
- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1989-Бмв 525и Пареа Канистер Чистење Електромагнетниот Конектор

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1989-Бмв 525и Пареа Канистер Чистење Електромагнетниот Конектор

DEN 1236.00

Износ
Това е достапна

1989-2005 Bmw 525i Vor Canister Прочистување Електромагнетниот Конектор NOTESAir Полнење Температура Сензор Конектор/ Брзо Ослободување Clip Black Заврши 2 Мандат. Женски години : 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005фитс Мотори : оем #с : 12085490, 12129142производ Атрибути : Конектор Пол : Женски Термин Пол : Женски Термин Количина : 2 Оди-Делови Доживотна Гаранција. Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедност. Оем Квалитет По Попуст Цени-висок квалитет и гарантирано ќе одговара.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата