• Ново
дмкпв Чизми Од Костен За Чевли За Мали Деца Рамна Светлосна Јамка Со Еднобојна Машна Едноставни Стилски Чизми За Чевли Со Ниски Девојки Црна 12

дмкпв Чизми Од Костен За Чевли За Мали Деца Рамна Светлосна Јамка Со Еднобојна Машна Едноставни Стилски Чизми За Чевли Со Ниски

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Чизми од костен За Чевли За Мали Деца Рамна Светлосна Јамка Со Цврста Боја Лак Чизми Во Едноставен Стил За Ниски Девојки. Моден дизајн, висококвалитетен!. Пол : Девојки. Чевли горниот материјал : СТП. Тип На Затворање : Јамка За Кука. Стил : Секојдневен, Моден, Партиски. Што добивате : 1 пар чевли Материјал : Изработен Од Висококвалитетен Материјал Кој Е Удобен и Дише, Доволно Издржлив за Вашето Секојдневно Носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа. Дете Облечи Чизми Мало Девојче Чевли чизми. Дизајн Стил : Деца Момчиња Девојки Модни Чевли Кадифен Чевли Затворен Дом Топло И Симпатична Памучни Чевли. Високи Модни Чизми Мали Чевли Големина 4. Избор На Големина : Ве Молиме Измерете Ја Должината На Стапалото И Изберете Ја Вашата Големина Според Табелата Со Големини. Широките Стапала Можеби Ќе Треба Да +1 Големина. Дете Девојка Чевли Чизми Девојка Чизми Големина 9. Одлично За Секојдневен, Дневен, Забава Или Фотосесија, Исто Така Одлична Идеја За Подароци За Бебиња. Деца Девојка Чизми Големина 2 Дете Облечи Чизми. Сервис : Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Се Чувствуваат За Нас. Искрено Ќе Одговориме На Вашите Прашања И Ќе Ви Посакаме Среќен Шопинг. Високи Модни Чизми Чевли Клуб21 Чизми.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата