• Ново
Ханас Здолништа Жени Шифон Истегнување Висок Струк Макси Здолниште Лизгач Разгоре Плисирано Долго Здолниште Жолто XL

Ханас Здолништа Жени Шифон Истегнување Висок Струк Макси Здолниште Лизгач Разгоре Плисирано Долго Здолниште Жолто XL

DEN 223.84

Износ
Това е достапна

Информации за производство : Пол : Женска Сезона : Цела Сезонаматеријал : Опсег На Шифонзиза : S/M/L/XLOccasion : Daily Style : Casual Pattern : Должина На Цврсто Здолниште : Стил На Долга Здолниште : Тип На Појас : Империја Половината : Одговара на големината што добивате : 1 Компјутер Здолништевниманија : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Големина : Швајцарија : 66см/25.9" Должина : 110см/43.3" Големина : М Половината : 68см/26.7" Должина : 111см/43.7" Големина : Лваист : 72см/28.3"Должина : 112см/44.1" Големина : ХЛ Половината : 76см/29.9" Должина : 113см/44.5" ● Висококвалитетен Материјал● : здолништата за жени се направени од мека, лесна и дише, удобни за носење. Стилот на женско здолниште е симпатичен и ласкав. Можете да го покажете вашиот сладок стил кога ќе го носите ова секојдневно здолниште. ●КАРАКТЕРИСТИКА : женското здолниште е направено од ткаенина со цврста боја и обично доаѓа во низа бои. Генерално, женското цврсто здолниште е стилски и практичен главен производ за гардероба кој е совршен за секоја жена која бара разноврсно, ласкаво и удобно здолниште. `+Прилика : ова здолниште за жена совршено одговара за секојдневно, датира, шопинг, канцеларија, плажа, одмор, забава и така натаму. ●НЕГА на ОБЛЕКА : Машинско перење Или миење раце во ладна вода/не блендирајте/Закачете за да се исуши. €Натпревар : ова здолниште е одлично за дами, јуниори, изгледа одлично со високи потпетици, сандали, ѓердан и чанта, нудат грациозен и модерен изглед за вас, е задолжително женско здолниште во вашата гардероба.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата