• Ново
Пижами Постави Жени Ноќна Облека Чипка Сатен Свила-Долна Облека До Облека За Спиење

Пижами Постави Жени Ноќна Облека Чипка Сатен Свила-Долна Облека До Облека За Спиење

DEN 239.84

Износ
Това е достапна

Gender : Womens1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењеповеќе споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Стил : Секојдневна Сезона : Пролет,Летен Тип На Шема : Печатете што добивате : 1 Комплет Женска Облека За Спиење Забелешка : должина На Фустан : Редовна Пригода : Забава,Дневни Бои може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или Сушење На Линија дозволете 1-3 см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи)Материјал : полиестеро3.Одлично за забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!2.Овој Специјален сет за дизајни ќе ви го украде срцето! Шик и удобен, не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен комплет!Одговара : Одговара на табелата со големини : . Големина : С Биста : 88см/34,65" Горна Должина : 52см/20,47" Половината : 64-94см/25,20"-37,01" : 106см/41,73" Должина На Панталоните : 26см/10,24"Големина : М Биста : 92см/36,22" Горна Должина : 53см/20,87" Половината : 68-98см/26,77"-38,58" : 110см/43,31" должина на панталони : 27см/10,63"големина : л биста : 96см/37,80" горна должина : 54см/21,26" половината : 72-102см/28,35"-40,16" : 114см/44,88" должина на панталони : 28см/11,02"големина : xl Биста : 100cm/39.37" Горната должина : 55cm/21.65" половината : 76-106cm/29.92"-41.73" : 118cm/46.46" панталони должина : 29cm/11.42"Големина : Xxl биста : 104cm/40.94" горната должина : 56cm/22.05" половината : 80-110см/31.50"-43.31" : 122см/48.03" должина на панталони : 30см/11.81"големина : хххл биста : 108см/42.52" Горна Должина : 57см/22.44" Половината : 84-114см/33.07"-44.88" : 126см/49.61" должина на панталоните : 31см/12.20" 2.Овој Специјален Сет За Дизајни Ќе Ви Го Украде Срцето! Шик И Удобен, Не Можете Да Погрешите Со Овој Неверојатен Симпатичен Комплет! Денот на вљубените Долна Облека Долна облека За Жени Плус Големина со Ракав. Што Добивате : 1 Комплет Женска Облека За Спиење Забелешка : Кожна Долна Облека Откачена Долна Облека за Жени плус Големина. Пол : Жени Сакам Тато Долна облека За Жени Плус Големина Полицаец Облека Долна облека. 1.It Изработен Е Од Висококвалитетни Материјали, доволно издржлив За Вашето Секојдневно Носење Чорапи За Женска Долна Облека Плус Големина Градници Без Прерамки за Жени Со Низок Грб. Тип на шема : Долна Облека За Појавување На Печатење За Парови Поставена Долна облека За Жени Со Плус Големина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата