• Ново
Волфрам Пеперутка Летање Инсекти Цвет Бенд Прстен Мажи Жени Удобност Се Вклопуваат Црна Чекор Наклон Работ Четкани Сива Полиран

Волфрам Пеперутка Летање Инсекти Цвет Бенд Прстен Мажи Жени Удобност Се Вклопуваат Црна Чекор Наклон Работ Четкани Сива Полиран

DEN 559.84

Износ
Това е достапна

Идеален за употреба како и машка свадбена лента или женски венчален прстен, овој елегантен прстен од волфрам карбид има многу полирани рабови, завршница слична на огледало. Едноставниот, но стилски дизајн вклучува закосени рабови и ги покажува Жолто Позлатените 18к. Достапен во цели и пол големини од 4 до 15, прстенот е широк 8 милиметри. Шармантните Златари презентираат Накит Од Ревност со овој класичен полиран црно четкан сив чекор закосен раб волфрам карбид бенд со прекрасен врежан дизајн во ширина од 8 мм. Овој луксузен полиран црно четкан сив чекор закосен раб прстен е совршен за употреба за брак или облечено парче луксузен накит. Деликатно ги создаваме нашите уникатни прстени Во Удобно Вклопување, кои обезбедуваат удобно и секојдневно стилско носење. Ние ги носиме сите големини, вклучително и половина големина, или за жени или за мажи. Знаеме дека ќе ви се допаднат нашите остри, уникатни и креативни дизајни, така што ќе направат совршен избор за секој фандом и унисекс стил ќе им се допадне на сите. Размислувате да го купите како подарок за вашиот значаен другар? Маж или жена? Брат или сестра? Мајка или татко? Најдобар пријател? Се гордееме што сме лидери на елегантни, масни и модерни дизајни на прстени со неверојатни сопствени гравури кои можат да послужат како знак на љубов кон вашата заедница, фандом, нервоза или едноставно кон неговата или нејзината. Овој производ нуди Бесплатна Брза испорака. Нашите сопствени прстени доаѓаат во различни тенки и дебели ширини, па дури и изгледаат одлично на вашиот розов или палец. Идеален за дами, момчиња, па дури и за вашиот специјален крал. Нашите прилагодени прстени за удобност се направени од вистински волфрам карбид и одговараат и на мажите и на жените различни фенси стилови. Може да се користи за двојки прстен сетови или само него и неа. Совршен за Дипломирање Подароци, Оддалечување Подароци или Врски на Далечина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата