• Ново
Мали Момчиња Девојчиња Џемпери 1t 2T 3T 4T Деца Контраст Со Долги Ракави Плетени Пуловери Врвови Секојдневна Есенска Трикотажа Облека За Деца Момчиња Девојчиња

Мали Момчиња Девојчиња Џемпери 1t 2T 3T 4T Деца Контраст Со Долги Ракави Плетени Пуловери Врвови Секојдневна Есенска Трикотажа

DEN 271.84

Износ
Това е достапна

Бебе Плете Џемпери Симпатична Долг Ракав Круг Вратот Контраст Боја Пуловер Блузи Дете Трикотажа. Карактеристики : . Овој џемпер е симпатичен што ќе биде големо изненадување за малите деца како божиќен подарок. Рачно / Машинско перење ладно и висат суво, и нема да се намалат, дури и со повторено перење. Кога ќе ја изберете големината, погледнете ја ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ подолу. . Големина(см)ttttt t. 80t Length : t32t Bust : t52t Советува Возраст : t6 - 12 Месеци. 90должина : t34t Bust : t54t Советува Возраст : t12-18 Месеци. 100tlengh : t36t Bust : t56t Советува Возраст : t18 - 24 Месеци. 110tlengh : t38t Bust : t58t Советува Возраст : t2-3 Години. 120tlengh : t40t Bust : t60t Советува Возраст : t3-4 Години. Големина (инч)ttttt t. 80t Length : t12. 60 t Bust : t20. 47 t Советува Возраст : t6 - 12 Месеци. 90t Length : t13. 39 t Bust : t21. 26 t Советува Возраст : t12 - 18 Месеци. 100t Length : t14. 17 t Bust : t22. 05 t Советува Возраст : t18 - 24 Месеци. 110t Length : t14. 96 t Bust : t22. 83 t Советува Возраст : t2-3 Години. 120t Length : t15, 75 t Bust : t23, 62 t Советува Возраст : t3-4 Години. Спецификација : . Материјал : 38%Акрилик, 18% Волна 32%Памук, 12% Полиестер. Боја : Темно Кафеава, Темно Кафе. Пол : Момчиња, Девојчиња. Стил : Секојдневен. Сезона : Пролет, Fall, Зима. Вклучен Пакет. 1 Х Џемпер. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : 38%акрилик, 18% волна 32%памук 12% полиестер. Мека и дише, топла и пријателска за кожата. Преголемиот џемпер за бебиња е удобен за носење. Карактеристика : затворање со Повлекување, долги ракави, тркалезен врат, боја на контраст, лабаво вклопување, ребрести полите, основна должина. Плетен џемпер за мали деца, лесен за ставање и полетување. Дизајн : Бебешки плетен џемпер, класична боја и секојдневен стил, направете вашето малечко да изгледа послатко и шармантно, добивајќи тони комплименти од другите. Подарок : кошула со долги ракави за девојчиња, добро спарете со јакна, фармерки, шал, ракавици, патики или чизми. Тоа е одличен подарок за вашиот син, ќерка, внук или пријатели бебе. Повод : џемпер За пуловер за бебиња, погоден за расадник, дом, семеен собир, фотосесија, излегување, одмор, роденден, забава, секојдневен живот, тематски парк итн.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата