• Ново
Работна Работа Предниот Браник Горната Решетка Хром Мрежа Трим Скара За КАДИЛАК СР 2012

Работна Работа Предниот Браник Горната Решетка Хром Мрежа Трим Скара За КАДИЛАК СР 2012

DEN 2182.24

Износ
Това е достапна

Оваа предна решетка е компатибилна со следниве возила : Одговара За Srx База Спорт Алатка 4-Врата 2010-2012 Fit ЗА SRX Луксузни Спорт Алатка 4-Врата 2010-2012 Fit За Срх Перформанси Спорт Алатка 4-Врата 2010-2012 Fit ЗА СРХ Премиум Спорт Алатка 4-Врата 2010-2012 Опис : Тип : Предна Решеткаматеријал : абс пластика боја : црна завршница : Хроместил : Саќе Поставеност на возилото : напред, горни карактеристики : Лесна ИНСТАЛАЦИЈАОБЛИК На Опрема : вклучен е директен Заменапакет : 1 х компатибилност на горната решетка на предниот браник - Оваа Предна Решетка одговара за основата на срх 2010-2012, За Луксузниот Срх 2010-2012, За Срх. Перформанси 2010-2012, За Срх Премиум 2010-2012издржлива-автомобилската предна решетка е изработена од висококвалитетна абс пластика, лесна и доволно издржлива за да издржи надворешни влијанија. Функција - оваа автомобилска решетка овозможува воздухот слободно да тече под хаубата додека ги штити компонентите на моторот од остатоци од патот. Инсталација - оваа решетка е лесна за инсталирање без дупчење или модификација. Директна замена за вашата стара или оштетена решетка. Забелешка-ве Молиме внимателно погледнете ги информациите за опремување за да потврдите дека овој дел е оној што ви треба.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата