• Ново
Багиланое Мало Бебе Девојче Едноделен Костим За Капење Печатење Костими ЗА Капење БЕЗ Ракави 2Т 3Т 4Т 5Т Детски Костим За Капење За Новороденчиња

Багиланое Мало Бебе Девојче Едноделен Костим За Капење Печатење Костими ЗА Капење БЕЗ Ракави 2Т 3Т 4Т 5Т Детски Костим За Капење

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Деца Бебе Девојки Летен Костим За Капење, Без Ракави Вратоврска Рамо Ремен Возбуда Костим За Капење. Карактеристики : . Висок еластичен материјал кој нуди доволно простор за растечко дете. Препорачај Рачно / Машинско Перење Со Ладна Вода. Висат Сува. Ве молиме не користете Белило. Ве Молиме Погледнете Ги Деталите За Големината Како Подолу Опис Пред Да Купите. Големина(см)ttttt t. 80t Length : t34t Bust : t48t Советува Возраст : t6 - 12 Месеци. 90должина : t35, 5t Bust : t50t Советува Возраст : t1-2 Години. 100tlengh : t37t Bust : t52t Советува Возраст : t2-3 Години. 110tlengh : t38, 5t Bust : t55t Советува Возраст : t3-4 Години. 120t Length : t40t Bust : t58t Советува Возраст : t4-5 Години. Големина (инч)ttttt t. 80t Length : t13, 39 t Bust : t18, 90 t Советува Возраст : t6 - 12 Месеци. 90t Length : t13, 98 t Bust : t19, 69 t Советува Возраст : t1-2 Години. 100t Length : t14. 57 t Bust : t20. 47 t Советува Возраст : t2-3 Години. 110t Length : t15. 16 t Bust : t21. 65 t Советува Возраст : t3-4 Години. 120t Length : t15, 75 t Bust : t22, 83 t Советува Возраст : t4-5 Години. Спецификација : . Материјал : Мешавина Од Памук. Боја : Портокалова Бела, Портокалова Розова, Портокалова. Тип : Шик, Слатко. Сезона : Лето. Применлива пригода : Во Затворени Простории на Отворено. Вклучен Пакет. 1 Х Костим За Капење. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : нашата облека за капење за бебиња е изработена од квалитетна памучна мешавина. Меко, брзо суво и дише, вие малечко можете слободно да се движите. Карактеристика : Детски костуми за пливање за девојчиња : Без Ракави, рамо за вратоврска, возбуда, еднобоен/цветен принт, добро истегнување. Лесно за ставање и полетување. Дизајн : костими За капење за мали девојчиња, слатка боја и дизајн на возбуда ја прават вашата принцеза пошармантна. Шел изгледа како принцезата во вода. Подарок : костим за капење За мали Деца, ја одржува вашата нежна кожа безбедна на сонце. Тоа е добар подарок за вашата ќерка, внука или пријатели бебе. Повод : Костим За Пливање За Бебиња, одличен за летна плажа, забава на тема океан, пливање, капење, забава во базен, одморалишта, одмор итн.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата