• Ново
Фондан Печат Нелеплив Лесен За Расклопување Пластичен Број Буква Обратно Самостојно Колаче Втиснувач Додатоци За Печење

Фондан Печат Нелеплив Лесен За Расклопување Пластичен Број Буква Обратно Самостојно Колаче Втиснувач Додатоци За Печење

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Опис : Без да оставите остатоци, овој секач за колачиња е многу лесен за расклопување и чистење, тој е нелеплив и нераскинлив со усвојување на беспрекорна мазна површина и цврст дизајн на конструкција.Она што овој втиснувач на колачиња може да ви го понуди е тоа што усвојува калапи со повеќе броеви кои се многу слатки и привлечни, така што може да помогне да се направи вкусна и убава роденденска торта или десерт за туширање за бебиња или други забави.Изработен од пластика, тој е многу издржлив.Постојат 20 стилови за избор from.It погоден е за торта, фондан, колаче, кекс и така натаму.Име на ставка : Материјал За Втиснување На Колачиња : Пластикористејќи Тип : БунтТ. Карактеристики : Лесен За Расклопување, Живописен Модел, Детали За Беспрекорна Големина : Стил 1 : 7см х 7см/2.76 "х 2.76" (Прибл.). Стил 2 : 7,7 см х 7,2 см/3,03 "х 2,83" (Прибл.). Стил 3 : 7,2 см х 7,5 см/2,83 "х 2,95" (Прибл.). Стил 4 : 7,4 см х 7,6 см/2,91 "х 2,99" (Прибл.). Стил 5 : 6,6 см х 7,6 см/2,6 "х 2,99" (Прибл.). Стил 6 : 5,9 см х 7,4 см/2,32 "х 2,91" (Прибл.). Стил 7 : 7,7 см х 6,3 см/3,03 "х 2,48" (Прибл.). Стил 8 : 7,7 см х 7,8 см/3,03 "х 3,07" (Прибл.). Стил 9 : 7,7 см х 7,4 см/3,03 "х 2,91" (Прибл.). Стил 10 : 6,7 см х 7,5 см/2,64 "х 2,95" (Прибл.). Стил 11 : 6,2 см х 6,3 см/2,44 "х 2,48" (Прибл.). Стил 12 : 6,9 см х 6,5 см/2,72 "х 2,56" (Прибл.). Стил 13 : 6,5 см х 6,7 см/2,56 "х 2,64" (Прибл.). Стил 14 : 6,7 см х 6,8 см/2,64 "х 2,68" (Прибл.). Стил 15 : 5,9 см х 6,8 см/2,32 "х 2,68" (Прибл.). Стил 16 : 5,2 см х 6,6 см/2,05 "х 2,6" (Прибл.). Стил 17 : 6,9 см х 5,5 см/2,72 "х 2,17" (Прибл.). Стил 18 : 6,9 см х 7см/2,72 "х 2,76" (Прибл.). Стил 19 : 6,9 см х 6,6 см/2,72 "х 2,6" (Прибл.). Стил 20 : 6см х 6,7 см/2,36 "х 2,64" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Ознака За Колачиња (Други Не Се Вклучени) Без да оставите остатоци, овој секач за колачиња ви е многу лесен за расклопување и чистење, тој е нелеплив и нераскинлив со усвојување на беспрекорна мазна површина и цврст дизајн на конструкција. Она што овој втиснувач на колачиња може да ви го понуди е тоа што усвојува калапи со повеќе броеви кои се многу слатки и привлечни, така што може да помогне да се направи вкусна и убава роденденска торта или десерт за туширање за бебиња или други забави. Изработен од пластика, тој е многу издржлив. Постојат 20 стилови за избор. Таа е погодна за торта, фондан, колаче, кекс и така натаму.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата