• Ново
Воодушевување Накит Силвертон Средно Елегантен Знак За Бесконечност Бар За Рамнотежа На Силвертон Шарм Ѓердан, 23

Воодушевување Накит Силвертон Средно Елегантен Знак За Бесконечност Бар За Рамнотежа На Силвертон Шарм Ѓердан, 23

DEN 799.84

Износ
Това е достапна

Silvertone Средно Елегантен Бесконечност Знак Silvertone Рамнотежа Бар Шарм Ѓердан, 23". Силвертон Средно Елегантен Бесконечен Знак Шарм е прибл. 0,79 х 0,28 х 0,06 инчи (Hx Wx D) не вклучувајќи јамка. Мазни од двете страни. Ѓерданот силвертон е долг 23 инчи со затворач за канџи од јастог. Силвертон Биланс бар е околу 1,27 х 0,19 х 0,19 инчи (Hx Wx D) вклучувајќи јамка. 4 еднострана долга лента вели "Рамнотежа" со јасен кристал на дното. Инспиративниот Шарм е совршен како потсетник дека ни треба рамнотежа во животот. Прави прекрасен подарок за љубителите на јога. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : нашите производи не се наменети за деца 14 години и помлади. Ѓерданот силвертон е долг 23 инчи со затворач за канџи од јастог. Инспиративниот Шарм е совршен како потсетник дека ни треба рамнотежа во животот. Прави прекрасен подарок за љубителите на јога. Прекрасен женски ѓердан.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата