• Ново
СЛОТ ЗА ПОЛНАЧ ЗА Батерии USB Интерфејс Мултифункционален Li-yon Ni-MH Полнач За Батерии for AAA Интелигентен Уред За Полнење

СЛОТ ЗА ПОЛНАЧ ЗА Батерии USB Интерфејс Мултифункционален Li-yon Ni-MH Полнач За Батерии for AAA Интелигентен Уред За Полнење

DEN 207.84

Износ
Това е достапна

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава Од Интростор Од пазарот На Џојбај.Опис. Дали барате професионален, а сепак достапен полнач за батерии? Дали сте во потрага по цврста, доверлива алатка која може да изврши повеќе работни места одеднаш? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашиот професионален полнач за батерии мора да ги задоволи вашите потреби. Тоа е еден од најдобрите избори за вас. Карактеристики. - Боја : Црна. - Материјал : Пластика. - Големина : 12,3 х 5 х 3,2 см. - Влез : DC 5 V 2 A. - Излез : 4,2 В 0,5 А; 4,2 В 1А; 4,2 В 2А. - Компатибилен модел : 3.6 V/3.7 V Li-yon : 210400/14500/14650/16340(RCR123)/18350/18500/18490/18650/20700/21700/22650/26650/26700; 1.2 В-1.4 В Ни-мх/Ни-Цд : АААА/ААА /A/А/СЦ/Ц/Ф6А. - Отпорност на висока температура, силна дисипација на топлина, безбедна и сигурна. - Заштита од преполнување : позитивна и негативна заштита од обратна врска. - Усвоен од материјал, тоа е издржлива и долготрајна употреба. - Компатибилен со различни литиумски батерии на полнење. 1 х полнач за батерии. Компатибилен модел : 3. 6В/3. 7В Ли-јон : 210400/14500/14650/16340(РЦР123)/18350/18500/18490/18650/20700/21700/22650/26650/26700; 1. 2В-1. 4 V Ni-MH/Ni-Cd : AAAA/AAA///A/SC/C / F6 A.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата