• Ново
На 12v Ac Адаптер Полнач Замена За Behringer Ха Микроампер Слушалки Засилувач Напојување

На 12v Ac Адаптер Полнач Замена За Behringer Ха Микроампер Слушалки Засилувач Напојување

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

FITE На 12v Ac Адаптер Полнач Замена За Behringer HA400 Micro Amp Слушалки засилувач Напојување Овој Полнач ОД FITE ON е идеален за ракување со вашиот уред или полнење на неговата батерија (доколку е применливо) од кој било стандарден штекер за електрична енергија или дома,канцеларија.Известување : 1. Влез : 100-240 VAC 50/60 Hz Во Светот Напон Употреба ЕЛЕКТРИЧНА МРЕЖА PSU; Ве Молиме Потврдете го излезот и врвот на приклучокот пред купувањето. 2. Над Напонска Заштита, Над Заштита Од Топлина, Сосема Нов И Висок Квалитет.Ако ја користите оваа ставка долго време, ве молиме чувајте ја соодветна вентилација и влажност. Не го ставајте на кожата. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате дополнителни прашања.Ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнеме.Гаранција : 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите / 60 Дена Бесплатна Размена Со Платена Етикета За Враќање / 360 Дена Во Секое Време Безгрижна Гаранција!Вклучен пакет : 1 x AC / DC ДОЛЖИНА На Адаптерот ЗА Напојување : ВКУПНО 4 FT/1,2 M. доволно Долго, нема потреба да се грижите за растојанието помеѓу штекерот и уредот. СПЕЦИФИКАЦИИ : Влезен Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 V (СВЕТСКИ ВЛЕЗ НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА). КВАЛИТЕТ НА ИНДУСТРИЈАТА : 100% Сосема Нови Кабли се Тестираат СО Производство Со Висок Квалитет.Одобрено од Н.е. Нема Да Предизвика Пожар, БЕЗБЕДНОСНА УПОТРЕБА !. ПРАКТИЧНО И ПРЕНОСЛИВО : овој лесен и лесен за носење адаптер е идеален пренослив извор на енергија за вашиот уред!. ШИРОКА КОМПАТИБИЛНОСТ : 12v Ac Адаптер Полнач Замена За Behringer HA400 Микроампер Слушалки засилувач Напојување.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата