• Ново
Инстант Порака-Хилтон Хед Ајленд Колегиум-Женска Графичка Маица Со Кратки Ракави

Инстант Порака-Хилтон Хед Ајленд Колегиум-Женска Графичка Маица Со Кратки Ракави

DEN 239.84

Износ
Това е достапна

Инстант Порака-Хилтон Хед Ајленд Колегиум-Женска Графичка Маица Со Кратки Ракави-Инстант Порака е онлајн специјализирана модна малопродажба за сѐ, од смешна до инспиративна печатена облека. Ние нудиме широк спектар на облека од долги ракави и опуштени маици, до лесни дуксери со француски тери, дуксери и графички пуловери за печатење. Нашите производи имаат забавна и трендовска графика кои се совршени за секоја пригода и исто така прават одлични подароци. Класично Вклопување Понудено во Продолжени Големини. Цврсти бои : 100% Памук-Атлетска Хедер : 50% Памук 37% Полиестер 13% Вискоза - сите други загреани бои : 50% Памук 50% Полиестер. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн. Официјална Стока За Инстант Порака.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата