• Ново
Пејакидсаа Женски Мини Тексас Здолништа, Моден Кристал Џеб Со Размавта Со Висок Струк Кратки Здолништа Со Јеапан

Пејакидсаа Женски Мини Тексас Здолништа, Моден Кристал Џеб Со Размавта Со Висок Струк Кратки Здолништа Со Јеапан

DEN 175.84

Износ
Това е достапна

Големина(см)tttttt t t. s пресврт : t68t Length : t32t колк : t92. Мпресврт : т72должина : т33т колк : т96. Lпресврт : t76tlengh : t34t колк : t100. Големина (инч)ttttt tt t. s пресврт : t26, 77 t Length : t12, 60 t колк : t36, 22 . Мпресврт : т28, 35 должина : т12, 99 т Колк : т37, 80 . Л пресврт : т29, 92 должина : т13, 39 т колк : т39, 37 . Спецификација : . Материјал : Тексас ткаенина. Боја : Сина. Пол : За Жените. Стил : Елегантен, Шик. Вклучен Пакет. 1 Х Здолниште. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Ткаенина : Изработена од висококвалитетна тексас ткаенина. Мека и дише, лесна и удобна за носење, прави да се чувствувате добро. Карактеристика : Висок струк, еднобојна боја, украс од кристал, над должината на коленото, патент мува со затворање на копчињата, џебови за размавта, тенок фитинг, јамки за ремени. Дизајн : Класичната боја го прави ова тексас здолниште изгледа стилски и убаво, ви помага да ја покажете вашата тенка силуета и се издвојува во толпата. Натпревар : Одлично оди со блузи за резервоари, маица, сандали, чизми и сл. Ова мини жан здолниште, исто така, може да одговара со кошула и потпетици за свечен изглед. Прилика : Одлично За секојдневно носење, ноќно излегување, работа, училиште, одмор, состаноци, косплеј, шопинг, одмор, излегување, клуб, музички фестивал итн.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата