• Ново
Куче Џемпери За Мали Кучиња Девојка Маргаритка Стил Кадифен Круг Вратот Цвеќиња Џемпер Aut Зима Топло Кученце Девојка Руно Џемпер За Мали Средни Кучиња

Куче Џемпери За Мали Кучиња Девојка Маргаритка Стил Кадифен Круг Вратот Цвеќиња Џемпер Aut Зима Топло Кученце Девојка Руно Џемпер

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Опис : Материјал : Корален Руно Тип : пет палта сезона : Audience/Зима Целна Публика : Кучиња Големина : С,М,Л,XLColor : Зелена,жолта,розова погодна : Чивава,Јоркширски териер,Дирдог,Ших цу,Померанец, француски булдог карактеристика : Удобна Големина Chart : SizeBack-Chest-Weight XS-20cm/7.87"-32cm/12.60"1.5-2kg S25cm/9.84"37cm/14.57"2.5-3kg M30cm/11.81"-41cm/16.14"-3.5-4kg L35cm/13.78"-46cm/18.11"5-6kg XL-40cm/15.75"-54cm/21.26"7-8kg Package Вклучува : 1 x облека за миленичиња zhressize Q се препорачува да се купи големина поголема за растечкото куче. Бидејќи големината на продавачот е различна, а големината на расата на кучиња е исто така различна ( во/см), ве молиме погледнете ја табелата со големини и трпеливо измерете ја големината на миленичето за да избегнете непотребни проблеми. ●Мода● стилот на џемперите со мали средни кучиња е едноставен, но модерен. Комбинацијата на чиста боја корално руно и мали маргаритки го прави вашето кученце во фокусот каде и да е на улица или на тревникот. Покажете го неговиот / нејзиниот стил. Quight Quality Quality материјали Од малиот џемпер за кучиња женката е удобна, пријателска за кожата, безбедна и здрава за вашето куче. Коралното руно е нов вид ткаенина, фина текстура, меко чувство, не е лесно да се деформира, лесно се губи косата, нема пилинг, нема избледена боја, нема иритација на кожата, нема алергија. ①Занаетчискиот џемпер од розово / жолто/ зелено кученце е издржлив и секој детал може да го покаже високиот квалитет. Џемперите за кучиња за есенска зима се издржливи и отпорни на абење и лесни за чистење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата