• Ново
Сензор За Температура на водата-Компатибилен Со-Тојота Сиена 2015

Сензор За Температура на водата-Компатибилен Со-Тојота Сиена 2015

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Сензор За Температура на водата-Компатибилен со 1998 - 2016 Тојота Сиенаноте : Сензор За Температура На Течноста За Ладење : Месинг Карактеристики : - Прекинувач За Сензор За Температура На Течноста За Ладење - месинг конструкција за точно сензори за температура - Боја кодирана за лесна идентификација - Содржи дихтунзи, о-прстени или заптивки за правилно заменување на производот - терминал обложен Со Цинк за да се спротивстави-Компатибилен со или Одговара : - 1998 - 2016 тојота сиенафитс години : 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 Прегледајте Го Описот на Производот за Да Обезбедите Соодветно Вклопување. 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016. Сензор За Температура На Водата.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата