• Ново
Женски Божиќни Дуксери Fall Мода Туника Блузи Долги Ракави Лабави Кошули Плус Големина На Екипажот Фустан Обични Кошули За Хеланки

Женски Божиќни Дуксери Fall Мода Туника Блузи Долги Ракави Лабави Кошули Плус Големина На Екипажот Фустан Обични Кошули За Хеланки

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Женска Божиќна Забава Пуловер Со Долги Ракави Дуксер Со Качулка Карактеристики : Моден дизајн,100% Сосема Нов,квалитетен! Сезона : Fall, Зимски Пол : Повод За Жени : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Дебелина На Печатење : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Женска Блуза ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни Во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см И ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Материјал : Оваа Симпатична Женска Божиќна кошула е составена од памучна мешавина.Ткаенината е мека и удобна. Карактеристика : Печатење На Новогодишна елка,кариран ракав од Бивол,долг ракав Раглан,Врат На Екипажот,печатење Букви,печатење Камиони,Божиќни графички маици,Крпеница. Карактеристика : Жени смешни Божиќни Пижами, Божиќни кошули за жени,женски бејзбол маици, Божиќни маици за печатење Букви за жени. Повод : божиќна облека за забави,секојдневна дневна облека,облека за спиење,Божиќна облека, блузи за одмор на божиќ итн. Погоден и за тинејџерки и за дами. Пакетот Вклучува : Божиќна Кошула. тоа е најдобриот избор Како Божиќни подароци,новогодишни подароци,подароци за божиќни забави во канцеларија,подароци за Роденден итн,подароци за Денот на Благодарноста, божиќ.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата