• Ново
Форд Бик М669. 996А Среден Аметст Фрост Металик Боја Пенкало За Автомобил Камион Или Авто

Форд Бик М669. 996А Среден Аметст Фрост Металик Боја Пенкало За Автомобил Камион Или Авто

DEN 170.72

Износ
Това е достапна

Прецизна боја измешана за да одговара на вашиот автомобил или камион. Практичен апликатор за пенкало за боја. Нема потреба од четка. Без хаос. Прецизна апликација за никови, гребнатини и чипови формулата За Една фаза не бара јасен слој. Нашата база на податоци за совпаѓање на бои и бојата усогласена со компјутерот не е ништо друго. Ние гарантираме нашата боја или вашите пари назад. Толку е едноставно. Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот! . Надворешен Код На Боја : Т.е.-М669996А-форд-Бик-МА-РБЦ-П3-ПП. За Автомобил или Камион : 1991 - Форд Бик М669. 996А Средна Аметист Мраз Металик Боја Пенкало.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата