• Ново
Летно Мало Девојче Памучен Фустан Со Еднобоен Принт Без Ракави Мека Удобна Облека За Секојдневно Носење Фустани За Девојчиња

Летно Мало Девојче Памучен Фустан Со Еднобоен Принт Без Ракави Мека Удобна Облека За Секојдневно Носење Фустани За Девојчиња

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Големина : 90 Биста : 64,8 см/25,51" Ракав : 15,8 см/6,22" Должина : 50 см/19,69" Препорачана возраст : 3-4 Години Големина : 100 биста : 68 см/26,77" Ракав : 16,5 см/6,50" Должина : 54 см/21,26" Препорачана возраст : 4-5 Години Големина : 110 Биста : 71,2 см/28.03" ракав : 17.2 см/6.77" Должина : 58см/22.83" препорачана Возраст : 5-6 години големина : 120 биста : 74.4 См/29.29" ракав : 17.9 см/7.05" должина : 62см/24.41" препорачана возраст : 6-7 години големина : 130 биста : 77.6 См/30.55" ракав : 18,6 См/7,32" должина : 66см/25,98" препорачана возраст : 7-8 години големина : 140 биста : 80,8 см/31,81" ракав : 19,3 См/7,60" должина : 70см/27,56" препорачана возраст : 8-9 години летно мало девојче памучен фустан со еднобоен принт без ракави мека И удобна Облека За Секојдневно Носењекарактеристики : дизајн : овој фустан за бебе девојки е дизајн Со Краток ракав/издувам ракав,круг вратот, Возбуда полите, а-линија,над коленото должина, цветни печати.Прилика : овој фустан погоден за секојдневно, свадби, роденден, фустан за играње, фустан за забава, пролет, фотосесија, крштевање, натпревар. Исто така, идеален избор е да бидете подарок за вашите бебиња, пријатели и семејство.Големина : овој фустан за туту за девојчиња е погоден за 3-8 години.И можете да изберете од табелата со големини(мерењето е сите рачни мерења, опсегот на грешки е 2-3 см).Пакетот Вклучува : 1* Облечи симпатична ОБЛЕКА ЗА девојчиња ТОПЛИ СОВЕТИ - - - Благо богато миење на рацете првиот пат и се препорачува хемиско чистење, не избелувајте.Дизајн : овој фустан за девојчиња е дизајн со краток ракав/надуен ракав, тркалезен врат, раб на возбуда,а-линија, над должината на коленото,цветен принт и дизајн издлабен назад.Пакетот Вклучува : 1* Фустан симпатична облека за девојчиња : овој фустан погоден за секојдневно, свадби, роденден, фустан за играње, фустан за забави, пролет, фотосесија, крштевање, натпревар. Исто така, идеален избор е да бидете подарок за вашите бебиња, пријатели и семејство.Големина : овој фустан за туту за девојчиња е погоден за 3-8 години.И можете да изберете од табелата со големини(мерењето е сите рачни мерења, опсегот на грешки е 2-3 см).ТОПЛИ СОВЕТИ - - - Благо богато миење на рацете првиот пат и се препорачува хемиско чистење, не избелувајте. Погоден За Секојдневно Носење,Забава,Свадба,Натпревар, Роденден Или Други Специјални Прилики. Модна Каузална Облека. Мало Девојче Фустан. Бебе Девојки Се Облекуваат. Фустан за Мало Дете и Девојче. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата